آرشیو سایر اخبار

سردار کارگر: لزوم معرفی ابعاد مختلف دفاع مقدس برای نسل جوان/ تحقق نهضت صدبرابری کردن تولیدات دفاع مقدس و مقاومت نیازمند همت همگانی است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تحقق نهضت صدبرابری کردن تولیدات دفاع مقدس و مقاومت را نیازمند همت و تلاش همگانی دانست و گفت: اگر دستگاه‌های لشکری و کشوری با تمام توان وارد میدان شوند، مطالبه فرمانده معظم کل قوا درخصوص نهضت صدبرابری کردن تولیدات دفاع مقدس و مقاومت تحقق پیدا می‌کند.

سردار کارگر: دعوت از رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ برای حضور در راهیان نور و آسایشگاه جانبازان/ آماده همکاری با کمیته بین‌المللی صیلب سرخ در امور مربوط به دفاع مقدس هستیم+ فیلم و تصاویر

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ضمن دعوت از رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ برای حضور در راهیان نور و آسایشگاه جانبازان گفت: یکی از موارد اساس‌نامه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پرداختن به امور بین‌الملل است؛ لذا جهت احقاق حق ملت ایران آمادگی هرگونه همکاری با مجامع بین‌المللی را داریم.

سردار کارگر: برگزاری کنگره ۲۴ هزار شهید پایتخت هوای تهران را شهدایی کرده است/ همه مردم ایران در پیروزی‌های دفاع مقدس سهیم هستند

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه، برگزاری کنگره ۲۴ هزار شهید پایتخت هوای تهران را شهدایی کرده است، گفت: همه مردم ایران در پیروزی‌های دفاع مقدس سهیم هستند.

سردار کارگر: شهید «حسن باقری» مطهری دفاع مقدس بود/ موفقیت‌های اطلاعات عملیات در دفاع مقدس را مدیون شهید باقری هستیم

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت‌وگوی اختصاصی با دفاع‌پرس شهید حسن باقری را مطهری دفاع مقدس دانست و گفت: یکی از هنر‌های شهید باقری قدرت اقناع‌گری او بود؛ اگر من که از نیرو‌های او در جبهه سوسنگرد بودم ایرادی داشتم، او تحمل می‌کرد، بحث می‌کرد تا قانع بشوم. او بلد بود با هر کسی با زبان خود سخن بگوید.

سرلشکر باقری: شعر دفاع مقدس الهام گرفته از حماسه عاشورای حسینی است/ جوانان ایرانی موظف به دفاع از هویّت ملی و مبانی اعتقادی هستند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی تأکید کرد: ادبیات و به‌ویژه شعر به عنوان هنری اثرگذار، توانسته است با تهییج و بسیج مردم در طول سالیان دفاع مقدس و پس از آن در توصیف و شرح رشادت‌ها و شهادت‌ها، تبیین و چرایی دفاع مقدس و دفاع از حریم آل الله بروز و ظهوری شایسته داشته باشد.

ترور و جنایت؛ نسخه ناکام رژیم صهیونیستی برای جبران شکست غیرقابل ترمیم طوفان‌الاقصی

«بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» در بیانیه‌ای آورد: شکست رژیم صهیونیستی در مقابله با عملیات طوفان‌الاقصی، با ترور و جنایت ترمیم نخواهد شد و رژیم به زانو درآمده صهیونیستی با ارتکاب این‌گونه اقدامات هرگز قادر نخواهد بود، محاسبات مقاومت را دچار خطای راهبردی کند.

سردار کارگر: اردو‌های راهیان نور باید امیدآفرین باشد/ ترغیب مردم برای حضور حداکثری در انتخابات وظیفه‌ای همگانی است

سردار کارگر امیدآفرینی در جامعه را سلاح کارآمد و نقطه مقابله با ترفند و حیله القای ناامیدی دشمنان دانست و با تاکید بر اینکه، اردوهای راهیان نور باید امیدآفرین باشد، گفت: راویان و مبلّغین دفاع مقدس حاضر در کاروان‌های راهیان نور باید از امیدآفرینی و دستاوردها و پیشرفت‌های کشور آگاهی یافته و آنها را به بهترین و شیواترین روش ممکن ارائه کنند.

سردار کارگر: اعلام آمادگی دولت برای تعامل و همکاری در امور مربوط به دفاع مقدس و راهیان نور/ ترویج فرهنگ دفاع مقدس بیش از حمایت مادی به حمایت معنوی دولت نیاز دارد/ اقتدار امروز جمهوری اسلامی نشأت گرفته از دفاع مقدس است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از اعلام آمادگی دولت برای تعامل و همکاری در امور مربوط به دفاع مقدس و راهیان نور خبر داد و با تاکید بر اینکه، ما در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیش از حمایت مادی به حمایت معنوی دولت نیاز داریم، گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی نشأت گرفته از دفاع مقدس است.

سردار کارگر: تشویق پیشکسوتان دفاع مقدس به ترغیب مردم برای حضور در «انتخابات»/ ناامید کردن مردم «خیانت» است/ صدبرابری کردن تولیدات دفاع مقدس را سرلوحه کارها قرار دهیم

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه ترغیب مردم برای شرکت در «انتخابات» وظیفه‌ای همگانی است، گفت: کسانی که مردم را نسبت به وضعیت کنونی و آینده کشور ناامید کنند، به کشور خیانت می‌کنند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: تبدیل تجربیات دفاع مقدس به نظریه‌پردازی علمی/ ضرورت بهره‌مندی از فناوری‌های نوین در تبیین ابعاد دفاع مقدس/ احداث موزه‌های دفاع مقدس اقدام بسیار ارزشمندی است

حجت‌الاسلام خسروپناه با بیان اينکه احداث موزه‌های دفاع مقدس اقدام بسیار ارزشمندی است، گفت: امکانات و ابزارهای مختلف امروزی همچون هوش مصنوعی و متاورس می‌تواند در تبیین ابعاد و زوایای مختلف دفاع مقدس مؤثر باشد‌.

رمز ماندگاری «دفاع مقدس» روایت صحیح در جنگ‌ روایت‌ها/ خیز بلند بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در «فضای مجازی»

دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حوزه فضای مجازی گامی موثر در مسیر عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه جهاد تبیین و ۱۰۰ برابری کردن تولیدات دفاع مقدس است.

سرلشکر باقری: شکل‌گیری و اقتدار محور مقاومت در جهان به برکت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس/ روند واگذاری اسناد و مدارک دفاع مقدس به محققین تسهیل شود

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به شکل‌گیری و اقتدار محور مقاومت در جهان به برکت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفت: در راستای مطالبه فرمانده معظم کل قوا مبنی بر صدبرابری کردن تولیدات دفاع مقدس، کار در مورد اسناد و مدارک دفاع مقدس و سپردن آن‌ها به محققین و پژوهشگران آغاز شده است و روند واگذاری این اسناد و مدارک بایستی تسهیل شود.

سردار کارگر: همکاری ویژه فراجا موجب افزایش امنیت و سلامت زائران راهیان نور شده است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درپی بازدید سردار رادان از نمایشگاه «دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در فضای مجازی»، با قدردانی از تلاش پیشگیرانه مجموعه فراجا در تامین ایمنی زائران راهیان نور گفت: اقدامات مجموعه فراجا موجب امنیت و ایمنی زائران راهیان نور شده است.
1 صفحه
پربیننده ها