آرشیو سایر اخبار

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا: تأمین نظم و امنیت انتخابات عرصه نقش‌آفرینی فراجا است

سردار کرمی گفت: فراجا در تأمین نظم و امنیت انتخابات کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است و اکنون با کوله‌باری از تجربه‌های اندوخته شده با آمادگی کامل پا به عرصه انتخابات بسیار مهم دیگری می‌گذارد.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق: انتخابات مظهر اقتدار ایران و تجلی قدرت ملت است 

امیر خلیل‌آبادی گفت: نظام سلطه از هر حربه تبلیغاتی برای پایین آوردن میزان مشارکت مردم در انتخابات استفاده می‌کنند، اما بدون شک ملت با بصیرت ایران اسلامی، بیش از هر زمان دیگری برای دفاع از آرمان‌های امام راحل و شهدا در یازدهم اسفند ماه حضوری پر رنگ و حماسی خواهند داشت.

دانشجویان با حضور فعالانه در تبیین «جهاد مشارکت آفرینی» را در ۱۱ اسفند رقم بزنند

سردار کریمی گفت: انتخابات مولود انقلاب اسلامی است و همه باید برای خلق حماسه و تشکیل ایران قوی مشارکت کنند و قطعا حضور باشکوه مردم در انتخابات امیدآفرین است و توطئه‌های دشمنان و طمع آن‌ها به کشور را از بین خواهد برد.

شهدا در انتخابات چراغ راه هستند

آیت الله «محمدی لائینی» گفت: شهدا چراغ راه هستند، در انتخابات شاید راهمان را گم کنیم باید از خودمان بپرسیم که اگر شهدا زنده بودند در انتخابات شرکت می‌کردند که پاسخ مثبت است.

حضور مردم در انتخابات تاثیر مستقیمی بر شکل‌گیری آینده نظام سیاسی کشور دارد

حجت‌الاسلام سرلک گفت: حضور مردم در انتخابات تاثیر مستقیمی بر شکل‌گیری آینده نظام سیاسی کشور دارد و مردم می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های  کشور، با انتخاب افراد اصلح و توانمند در عرصه‌های مختلف نقش مهمی  ایفا کنند.

سخنگوی شورای نگهبان: دانشجو فرمانده جنگ شناختی است/ مطالبات صحیح دانشجویان می‌تواند هدایتگر جریانات سیاسی باشد

طحان نظیف با بیان اینکه مطالبات صحیح جریان دانشجو می‌تواند اساسا هدایتگر جریانات سیاسی باشد و آنها را مجبور کند که در مسیری که او تعریف می‌کند، حرکت کنند، گفت: در اصلاحیه اخیر قانون انتخابات برخی موارد نظیر دادن وعده‌های خارج از اختیارات قانون، جرم شمرده شده است.

انتخابات جلوه‌ای از مردم‌سالاری دینی است

حجت‌الاسلام «صباحی» گفت: جمهوری اسلامی به معنای مردم‌سالاری دینی است که شکل‌های مختلفی دارد و راهپیمایی‌ها، عزاداری‌ها، انتخابات جلوه‌ای از مردم‌سالاری هستند، انتخابات نیز مسئله بسیار مهمی است زیرا مردم مهم و ستون سیاست هستند.

مشارکت حداکثری در انتخابات موجب ارتقای قدرت ملی می‌شود/ دشمنان همواره درباره ملت ایران دچار خطای محاسباتی شده‌اند

سردار شریف با تأکید بر اینکه مشارکت در انتخابات و حضور حداکثری پای صندوق‌های رای باعث ناکامی دشمنان، ارتقای قدرت ملی و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود، گفت: آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و هم‌پیمانان آن‌ها همواره درباره انقلاب و ملت ایران دچار خطای محاسباتی شده‌اند.

مشارکت حداکثری در انتخابات، پادزهر نقشه شوم دشمن برای رأی ندادن است

سرهنگ امیری نژاد گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پادزهر نقشه شوم دشمن برای تحریم و رأی ندادن است و همه باید با مشارکت حداکثری نقشه شوم دشمن را خنثی کنیم و کسانی که به دنبال راه حل مشکلات کشور هستند، راه درست آن، حضور حداکثری در انتخابات است.

سردار کارگر: انقلاب کرده‌ایم که انتخابات داشته باشیم/ همه ارکان جمهوری اسلامی را مردم انتخاب می‌کنند/ انتخابات باشکوهی خواهیم داشت+ فیلم

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه انقلاب کرده‌ایم تا انتخابات داشته باشیم، گفت: معمولا نظام‌ها و یا کسانی که تفکرات دیکتاتوری دارند با انتخابات مخالفت می‌کنند و در جمهوری اسلامی ایران همه ارکان آن در انتخابات معلوم می‌شوند. 
1 صفحه
پربیننده ها