به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
استانها
کرمان
تصویب ۱۲۸ برنامه در سالگرد شهادت سپهبد «حاج قاسم سلیمانی»
استاندار کرمان خبر داد؛
محمدجواد فدایی گفت: برنامه‌های سالگرد شهادت سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» در قالب ۱۲۸ برنامه و به مدت ۱۰ روز برگزار خواهد شد.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس حلقه وصل نیروهای مسلح است
فرمانده سپاه «ثارالله» استان کرمان:
سردار «حسین معروفی» گفت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، حلقه وصل نیروهای مسلح شامل سپاه، بسیج، ارتش و نیروهای جهاد است که در دوران هشت سال دفاع مقدس نقش کلیدی و ارزشمندی را ایفا کردند.
لزوم پرداختن به نقش مادر شهید حاج قاسم از ایل سلیمانی
امام جمعه کرمان تاکید کرد؛
امام جمعه کرمان گفت:یکی از فعالیت های کمیته بانوان در ستاد ترویج مکتب حاج قاسم، پرداختن به نقش تربیتی و نقش مادر شهید حاج قاسم از ایل سلیمانی است.
دایره المعارف دفاع مقدس استان کرمان در حال تدوین است
مدیرکل حفظ آثار استان کرمان:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با بیان اینکه در جهت تدوین دایره المعارف دفاع مقدس به کمک پیشکسوتان عزیز نیاز داریم، گفت: این پروژه سنگین زیر نظر یکی از پیشکسوتان دفاع مقدس و شورای علمی در حال انجام است.
رزمندگان واحد تبلیغات در دفاع مقدس نقش بی‌بدیلی را بر عهده داشتند
یادگار دوران دفاع مقدس:
یادگار دوران دفاع مقدس گفت: مجموعه فرهنگی تبلیغی دفاع مقدس نیز نقش بسیار بی‌بدیل و ارزشمند در راستای تقویب بنیه دفاعی و روحانی دفاع مقدس داشته است.
تصاویر/ برگزاری جلسه هم اندیشی پیشکسوتان فرهنگی و تبلیغی لشکر 41 ثارالله در کرمان
جلسه هم اندیشی رزمندگان و پیشکسوتان فرهنگی و تبلیغی لشکر 41 ثارالله در دوران دفاع مقدس در حسینیه ثارالله کرمان برگزار شد.
ترویج فرهنگ و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی وظیفه یادگاران دفاع مقدس است
مسئول واحد تبلیغات لشکر ثارالله در دوران دفاع مقدس:
مسئول واحد تبلیغات لشکر ثارالله در دوران دفاع مقدس گفت: ترویج فرهنگ و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی از وظایف تک تک یادگاران دفاع مقدس است و ما باید با فرهنگ سازی و آموزش در جهت انسانی سازی و الگو قراردادن سردار دلها همت کنیم.
یادواره شهدای ناحیه انتظامی شهرستان کرمان برگزار می‌شود
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، یادواره شهدای ناحیه انتطامی شهرستان کرمان چهارشنبه 30 مهر برگزار خواهد شد.
تصاویر/ رزمایش کمک‌های مومنانه در کرمان
به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور سردار «حسین معروفی» فرمانده سپاه ثارالله کرمان، سردار «عبدالرضاناظری» فرمانده انتظامی و سرهنگ «محمود مهدوی فرد» مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان، رزمایش کمک‌های مومنانه در کرمان انجام شد.
شهدا با ارزش‌ترین دارایی خود را وقف کردند
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان گفت: شهدا در جهت حفظ این آب و خاک تمام دارایی خود و با ارزش‌ترین دارایی خود را که جان است، وقف کردند.
صفحه  از ۲۲۲
پربیننده ها